Hakkımızda

Erdikler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., şirket ortakları ve 120’den fazla vergi danışmanı ile 40 yılı aşkın bir süredir sayısı binlerle ifade edilebilecek kuruluşa mali danışmanlık ve denetim alanında hizmet vermiş olan Şaban Erdikler'in liderliğinde yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık, vergi denetimi ve bağımsız denetim hizmetleri sunmaktadır.

Bilindiği gibi hizmet sektörü tüm yönleriyle eleştiriye çok açık olup, hizmetin kalitesi kadar, sunuş biçimi de müşteri tatmininde önemli rol oynamaktadır. Denetim ve danışmanlık alanında kaliteli hizmet, herşeyden önce uzmanlık derecesinde bilgi birikimini ve tecrübeyi gerektirmektedir. Şirketlerin stratejileri ve ihtiyaçlarını anlayabilen, bilgi birikimi ve tecrübesiyle bunlara uygun çözümler üretme becerisini gösterebilen bir danışman, hizmet verdiği şirketlerin hedeflerine ulaşmasında önemli bir role sahiptir. Diğer yandan, hizmet veren ekibin sürekliliği, yeteri kadar zaman ayırma, ekibin hizmet verilen şirkete odaklanması gibi, hizmetin sunuş biçimine yönelik unsurlar da, kaliteli bir danışmanlık hizmetinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Hizmet üretmek hangi sektörde olursa olsun takım oyunu gerektirir. Uzun yıllar beraber çalışmanın getirdiği alışkanlıklarla birbirlerini anlayan, bütünleyen ve beraber çalışma becerisine sahip ekiplerin sundukları hizmet elbette daha kaliteli olacaktır. Erdikler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin yönetim kadrosu, uluslararası denetim firmalarında başlayıp 20-25 yıldır beraber çalışmakta olan uzman ve tecrübeli partnerlerden oluşmaktadır.

Erdikler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., global anlamda gelişmeleri izleme becerisiyle donanmış bilgili ve tecrübeli kadrosuyla, yukarıda değinilen temel değerler çerçevesinde oluşturduğu hizmet anlayışıyla, mali danışmanlık, vergi denetimi ve bağımsız denetim sektöründe standart yaratmakta, gücünü kaliteli hizmetin yararlarını gören müşterilerin sağladığı referanslardan almaktadır. 

Bu kapsamda, Erdikler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin Türkiye temsilcisi olduğu Taxand, 400'den fazla ortağı ve 2000'den fazla vergi danışmanı ile 40’dan fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın lider vergi danışmanlık kuruluşu olma yolunda hızla ilerlemektedir. Taxand, vergi konusunda uzmanlaşmış kurumların birbirleriyle bilgi alışverişi ihtiyacıyla ortaya çıkmıştır. Bu sayede, müşterilerimizin yerel gereksinimlerini en iyi şekilde algılayarak danışmanlık hizmetleri sunmanın yan sıra, Taxand vasıtasıyla uluslararası faaliyetlerini de en iyi şekilde gerçekleştirebilmekte, irdeliyebilmekte ve yorumlayabilmekteyiz.